Yüzünün son hali olay olmuştu! ‘Yakışıklılığım resmen mahvoldu’

Pop müziğinin başarılı isimlerinden Rafet El Roman, müzik kariyerinin dışında özel hayatıyla da gündeme geliyor. İki kez evlenip boşanan 55 yasındaki şarkıcı, iki yıldır kendisinden 24 yaş Yasemin Gergeç’le ile aşk yaşıyor.

Geçtiğimiz aylarda Gergeç’le Akmerkez’de görüntülenen El Roman, birlikteliklerinin çok güzel gittiğini söylemişti. Evlilik soruları karşısında tebessüm ederek bir süre düşünen ünlü isim, şöyle konuşmuştu:

Her an alabiliriz öyle bir karar. İlk defa söyleyeyim aileler tanıştı. Çok iyi ve çok güzel insanlar. İlk tanışmamız gayet güzel geçti.

YÜZÜNÜN SON HALİNE YORUM YAĞDI

Şarkıcı, son olarak yüzündeki değişimle dikkat çekti. Şiş görünen yüzüyle verdiği röportaj sosyal medyada gündem olan Rafet El Roman’a, binlerce yorum yapıldı.

– Kuşum Aydın’a dönmüşsün Rafet!
– Çok sert ve ağır bir botoks yaptırmış gibi duruyor.
– Avatar’a dönüştü bir an…
– Kaşları vicdanına kadar çektirmiş!

AÇIKLAMA YAPTI

El Roman, bu yorumların ardından sessizliğini bozdu. Ünlü isim, yüzünün son haliyle ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Arkadaşlar botoks yaptırdım, yaptırmaz olaydım! Bazı insanların kesinlikle botoks yaptırmaması lazım. Ben de onlardan biriyim. Karizmam mı, yakışıklılığım mı desem resmen mahvoldu!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx