‘Özcan Deniz, hiç beni taklit etme! Bu tarz bana ait’

Ünlü şarkıcı Doğuş, önceki gece Maslak’ta yer alan bir mekanda konser verdi. Sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelmeyi ihmal etmeyen Doğuş, “Biraz ara vermiştim ama sahalara geri döndüm” dedi ve ekledi:

Bundan sonra devam edeceğiz. Ben İstanbul’a dönüş yaptım. Azerbaycan’dan İstanbul’a döndüm. Çocuklarım gidip geliyor, ben gidip geliyorum, arayı da o şekilde kapatıyoruz. Çocuklar Azerbaycan’da.

2014’te dünyaevine girdiği Hoşkedem Hidayetkızı ile evliliği hakkında çıkan ihanet iddialarıyla ilgili sorulara yanıt veren şarkıcı, “Özel hayat, özel müdahaleye yokuz. Mahkememiz devam ediyor çünkü. Zamanı gelince açıklama yapılır” dedi.

“BENİ TAKLİT ETME!”

Tarzı hakkında da konuşan ünlü isim, “Özcan Deniz, hiç beni taklit etme. Bu tarz bana ait ama sen de bu tarzı yapmaya çalışıyorsun. Onu çok seviyorum” diyerek gülümsedi.

“ESTETİK ERKEĞİ BOZAR”

Son dönemde erkek sanatçıların da estetik yaptırmasıyla ilgili düşüncelerini paylaşan Doğuş, şu ifadeleri kullandı:

Yaş aldıkça maalesef botoksa ihtiyaç duyabilir insanlar. Ama estetik erkeği bozar. Ben yakıştırmıyorum. Burnumda var sadece, mecburen o da. Nefes alamıyordum çünkü, sağlık için yaptırdım. Tek estetiğim sayılırsa bu. Erkek adam estetik yaptırmaz. Benim ihtiyacım olursa belki bir ihtimal estetik değil ama botoks yaptırırım.

“PAVYON BİR KÜLTÜR BENCE”

Son dönemin gündem konusu olan, Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi ‘İnci Taneleri’nin pavyon sahnelerini değerlendiren şarkıcı, “Pavyon bir kültür bence. Belki oradaki arkadaşlar kötü şeyler yaşıyor olabilir. Belki de yaşamıyor da olabilir. Pavyon kadın pazarlanan bir yer değildir, Bu insanlara böyle bakılmasın. Ben Ankara’da gittim pavyona. Biliyorum içerisinin nasıl bir yer olduğunu” diyerek eleştirilere tepki gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx