Liverpool Futbolcuları Taraftarlara Sürpriz Yaptı

Liverpool’un yıldız oyuncuları Mohamed Salah, Kostas Tsimikas ve bir dizi diğer oyuncu, Cumartesi günü şehrin dört bir yanındaki taraftarlara sürpriz yapmak için Liverpool sokaklarına çıktı.

Oyuncular, Anfield’den başlayarak şehir merkezindeki çeşitli yerlere gittiler. Taraftarlar, oyuncularını sokaklarda görünce şaşırdılar ve mutlu oldular. Oyuncular, taraftarlarla fotoğraf çektirdiler ve imza verdiler.

Oyuncular, Liverpool’un Manchester City’yi yenerek Premier Lig’i kazanmasının ardından şehrin sokaklarına çıktı. Oyuncular, taraftarlarla kutlamak ve onlara teşekkür etmek istediler.

Bir taraftar, “Oyuncuları gördüğümde çok şaşırdım. Çok mutlu oldum. Onlarla fotoğraf çektirmek ve imza almak benim için büyük bir onur.” dedi.

Bir başka taraftar ise, “Oyuncular, şehirde dolaşarak ve taraftarlarla bir araya gelerek harika bir iş çıkardı. Bu, taraftarlar için unutulmaz bir an olacak.” dedi.

Oyuncuların sürpriz ziyareti, Liverpool sokaklarında büyük bir coşkuya neden oldu. Oyuncular, taraftarlarla birlikte kutlayarak ve onlara teşekkür ederek harika bir an yarattılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx