Karamollaoğlu: Hasan Bey kardeşimizin durumunda bir değişiklik yok

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, TBMM Genel Kurulu’nda konuşurken kalp krizi geçiren SP Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez’in durumu hakkında bilgi almak için yoğun bakımda tedavi gördüğü hastaneyi ziyaret etti.

Hasan Bitmez, TBMM Genel Kurulu’nda dün konuşmasının sonunda fenalaşarak yere düştü. Kafasını kürsünün arkasındaki merdiven basamağına çarpan Bitmez bayıldı ve yapılan ilk müdahalenin ardından Bilkent Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı. Bitmez’in kalp krizi geçirdiği açıklandı.

Temel Karamollaoğlu hastanede bugün Bitmez’in durumuna ilişkin açıklama yaptı. ANKA’nın haberine göre Karamollaoğlu, şunları söyledi:

“Doktorlar bir konsültasyonda bulundular. Dünden bugüne çok büyük bir değişiklik yok. Bilinci yerinde değil henüz. İnşallah o da yerine gelir. Bugüne kadar devam ettikleri gibi bugünden sonra da aynı desteği devam ettirecekler. Bekleyip göreceğiz. Ümit ederiz ki hem doktorların müdahalesi hem de yapılan dualarla Hasan Bey kardeşimiz normal hayatına dönecek bir noktaya gelir. Ama dünden bugüne bir değişikliğin olmadığını ifade ettiler.”

Karamollaoğlu ayrıca, henüz Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan bir geçmiş olsun telefonu gelmediğini de belirtti. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx