Günün öne çıkan kripto paraları hangileri oldu? 1 Ekim 2023

Bitcoin’in (BTC) 27 bin doların üzerinde tutunmasıyla beraber artan boğa sinyalleri, en çok hangi kripto paralarda volatilite yarattı?

26.380 dolardan hızlı bir şekilde 27.300 dolara yükselen BTC, altcoin piyasasını yukarı yönlü tetikledi. Zaman zaman düzeltmeler olsa da yüksekiş yapısını korumayı başaran kripto paraların amirali, altcoin’lerde ne gibi değişiklikler yarattı? Hangi altcoin’ler ön plana çıktı?

Kazananlar Listesi

En çok yükselen coin’ler listesinde, son 24 saatte yüzde 8,4 artan GMX (GMX) zirveye oturdu. İkinci sırada yüzde 6,4’lük artışla XDC Network (XDC), üçüncü sırada yüzde 5,5’lik artışla Maker (MKR), dördüncü sırada yüzde 5,3’lük artışla Solana (SOL) ve son olarak beşinci sırada yüzde 4,2’lik artışla Stacks (STX) yer aldı.

Kaybedenler Listesi

En çok düşen coin’ler listesinin ilk sırasında Frax Share (FXS) yer aldı. FXS, son 24 saatte yüzde 5,2 düşerek zirveye yerleşti. Ardından Radix (XRD) geldi. XRD, son 24 saatte yüzde 3,5 değer kaybetti. Üçüncü sırada yüzde 3,1’lik düşüşle Toncoin (TON), dördüncü sırada yüzde 1,3’lük düşüşle Rollbit Coin (RLB) ve son olarak beşinci sırada yüzde 1,2’lik düşüşle WhiteBIT Coin (WBT) yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx