Adriana Lima yeni imajıyla ilgili çok net konuştu

Birçok markanın yüzü olan ve dünyanın en popüler mankenlerinden biri olan Adriana Lima’nın geçen ay katıldığı bir davette yüzünün şiştiği ve çok fazla estetik müdahale yaptırdığı iddiaları büyük bir tartışma yaratmıştı. Bazı sosyal medya kullanıcıları Lima’nın çok fazla estetik ameliyat yaptırdığını iddia ederek eleştirse de birçok hayranı ise çocuklarına bakan bir annenin bu tür operasyonlar yapabileceğini söylemiş ve Lima’yı desteklemişti.

Lima, o dönemde çekilen fotoğrafları ile ilgili ilk kez konuştu. Açlık Oyunları isimli filmin Los Angeles’taki galasına katılan Lima, Arap medyasına konuştu.

Suudi Arabistan’da yayın yapan bir dergiye konuşan Lima, “Bu görüntüler beni hiç rahatsız etmedi. Dürüst olmak gerekirse dışarı çıkmadan önce kendime bakıyorum ve harika hissediyorum. Çocuklarımla beraberdim ve onlar da bana bakıp, ‘Anneciğim! Çok güzelsin’ dediler” ifadesini kullandı.

ELEŞTİRİLERE GÜLÜP GEÇMİŞ

Kırmızı halıda çekilmiş fotoğrafları ile ilgili de ilk kez konuşan Lima, “Ben bu fotoğrafları görünce, ‘Bu ben değilim. Her şey bir tuhaftı çünkü ben kendimi o şekilde görmüyorum’ dedim. Ben halen kendimi o şekilde görmüyorum. Kendinizi farklı bir şekilde görebilirsiniz” yorumunu yaptı.

Lima, kendisi hakkında yapılan yorumlara gülüp geçtiğini söylerken, “Ben artık 16 yaşında değilim. Ben mankenliğe 16 yaşında başladım ve bir daha asla 16 olmayacağım. 42 yaşındayım ve daha önce hiç olmadığım kadar mutluyum” dedi.

Lima, yaşını ve bedenini benimsediğini söylerken, “Kimse için değişmeyeceğim” ifadesini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx