12 Şubat Haftası burç yorumları – Haftalık burç yorumları

Gökyüzündeki Kova enerjisi baskınlaşıyor. Bu hafta adalete, özgürlüklere ve toplumsal konulara duyarlılığımız fazla olacak. Gerilimin artacağı, bu yüzden de öfke kontrolünün önemli olduğu bir haftadayız.

12 Şubat Pazartesi, haftaya Ay Balık burcundayken başlıyoruz. 16:25’e kadar duygusal olarak hassas ve kararsız olabiliriz. 16:25 sonrası ise Ay’ın Koç burcuna geçişiyle birlikte enerjimiz yükselecek. Gün genelinde zorlayıcı ve hırslı tavırlardan uzak durmaya çalışalım.

13 Şubat Salı, mücadele şeklimizi anlatan Mars, 23 Mart’a kadar ilerleyeceği Kova burcuna geçecek. Mars’ın harekete geçiren doğası, Kova’nın yenilikçi ve isyankar ruhuyla birleşecek.

Bu dönemde davranışlarımızın temel motivasyonu, engellendiğimizi düşündüğümüz konularla mücadele üzerine olabilir. Kuralları daha fazla sorgulayıp baskıcı durumlara karşı müdahale etmek isteyeceğiz.

14 Şubat Çarşamba ise Mars ve Plüton’un kavuşumu tartışmaları, güç savaşlarını, öfke patlamalarını ifade ediyor. Manipülatif davranışlardan, aşırı hırslı kararlardan kaçınmaya dikkat. Tam da sevgililer gününe denk gelen bu açı, ikili ilişkilerde özgürlüklere müdahale etmeyi ve kıskançlık konularını gündeme getirebilir. Aynı zamanda teknolojik konularla ve kripto paralarla ilgili de çarpıcı haberler duyabiliriz.

15 Şubat Perşembe ve 16 Şubat Cuma, haftanın nispeten daha rahat enerjili günleri. Ay Boğa burcunda ilerlerken, maddi konularda karşılaşılacak fırsatlar değerlendirilebilir. Sevgi ifademizi şekillendiren Venüs de 16 Şubat-12 Mart arasında Kova burcunda ilerleyecek. Venüs’ün Kova burcunda olduğu dönemlerde ilişkilerimizde kısıtlanmak istemeyecek, sosyalleşmeyi daha çok tercih edeceğiz. Çevremizdeki insanlara duyarlılığımız artarken bir yandan da mesafeli bir duruş içinde olacağız.

Hafta sonu Ay İkizler burcunda ilerleyecek. Fikir çatışmaları, ani karar değişiklikleri fazla yaşanabilir. Venüs ve Plüton’un kavuşumu tutkunun ön planda olacağını, özellikle ikili ilişkilerde beklenmedik gelişmelerin yaşanabileceğini gösteriyor. İlişkilerde kontrolcülükten kaçınmaya dikkat edilmeli.

12 Şubat haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde:

YÜKSELEN KOÇ

Sosyal hayatınızın hareketleneceği bir dönem başlıyor. Arkadaşlarınızla maddi konularda anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda güzel fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bu hafta harcamalarda aşırıya kaçmamaya dikkat edin.

YÜKSELEN BOĞA

İşinizin, üstlendiğiniz sorumlulukların ön planda olacağı bu hafta alacağınız kararlarda aceleci davranmamaya dikkat etmeniz önemli. Hafta başında arkadaşlarınızla vakit geçirmek size iyi hissettirecek. Sağlıkta da hassasiyetler olabilir.

YÜKSELEN İKİZLER

Eğitimlerin, uzaklarla ilgili konuların hareketleneceği bu hafta haksızlıklara karşı çok tahammülünüz olmayacak. Görüşlerinizi ifade ederken kısıtlandığınızı düşünebilirsiniz. Maddi konularda ise daha rahat hissedeceksiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ

Maddi konulara yoğunlaşacağınız bir dönem başlıyor. Çevrenizden beklediğiniz desteği alamayabilirsiniz. Herkesin söylediğine itibar etmeyin. Özel hayatınızda ise güzel gelişmeler yaşamak mümkün.

YÜKSELEN ASLAN

İş birliği içinde olduğunuz alanlara odaklanacağınız bu hafta işinizle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. İkili ilişkilerinizde fevri kararlardan uzak durun. Rutin harcamalarınızı düzenleyebileceğiniz fırsatlarla karşılaşacaksınız.

YÜKSELEN BAŞAK

Günlük akışınızın hızlanacağı, daha fazla çalışmanız gerekecek bir dönem başlıyor. Çalışma ortamınızda kontrolcülüğü abartmamaya özen gösterin. Sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken bu hafta özel hayatınızda şanslı olacaksınız.

YÜKSELEN TERAZİ

Özel hayatınızın hareketli olacağı bu hafta hiçbir konuda risk almamaya gayret edin. Finansal konularda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Aile içindeki sağlıkla ilgili sorunlar çözümlenebilir. Beslenmenizde değişiklik yapabilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP

Hafta genelinde aile içindeki sağlık sorunları, evcil hayvanlarla ilgili durumlar gündemde olacak. Evinizdeki elektronik aletlerde sorun yaşanabilir. Yaratıcı fikirler geliştirebileceğiniz bu hafta ikili ilişkilerde ani tepkilerden sakının.

YÜKSELEN YAY

Kendinizi ifade etme ihtiyacınızın, iletişimin ön plan olacağı bir dönem başlıyor. Bu hafta günlük akışınızı etkileyecek, sağlığın da gündeme geleceği haberler alabilirsiniz. Parayla ilgili fırsatları da değerlendirebileceksiniz.

YÜKSELEN OĞLAK

Kazançlarınıza odaklanacağınız bu hafta yatırımlarınızda temkinli davranmak önemli olacak. Özel hayatınızda özgürlük konusu sizin için daha öncelikli hale gelebilir. Yakın arkadaşlarınızla, kardeşlerinizle güzel vakit geçireceksiniz.

YÜKSELEN KOVA

Kendinizle ilgili kararların ön planda olacağı, sosyalleşmenin artacağı bir dönem başlıyor. Ebeveynlerle fikir ayrılıkları yaşayabilir, ailevi konularla uğraşmanız da gerekebilir. Hafta başında ummadığınız kişilerden yardım alacaksınız.

YÜKSELEN BALIK

Sosyal hayatı biraz daha geri plana alıp kendinizle baş başa kalmak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Gizli düşmanlıklar, saklanan bilgiler bu hafta sizi meşgul edecek. Trafikte de temkinli davranılmalı. Hafta başında kendinizle ilgili uzun vadeli planlarınıza dair adımlar atabilirsiniz. 

Hepimize sakin bir hafta olması dileğimle, sevgiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx