Şeyma Subaşı 20 bin dolarlık teknede çok şanslıyım diyerek paylaştı! Mohammed Alsaloussi yeniden paraya acımadı

Son devirlerin en çok konuşulan isimleri ortasına olan Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonra gönlünü Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi kaptırdı. Uzun müddettir birlikte olan ikili geçen yıl nikah masasından döndü. Bir küs bir barışık devam eden çift son ayrılıklarına dayanamadı tekrardan bir ortaya geldi. Tatile çıkan ikili 20 bin dolarlık teknede aşka geldi. İşte o tekne.

MISIRLI MİLYARDER SEVGİLİ İLE BARIŞMA POZLARI

Televizyoncu Acun Ilıcalı ile olaylı bir biçimde evlenip olaylı bir halde boşanan Şeyma Subaşı, Ilıcalı’dan sonra yabancı isimlerle aşk yaşamaya başladı. En son Mısırlı Milyarde Mohammed Alsaloussi aşk yaşayan Subaşı, evliliğin kıyısından döndü.

Lüks ve şatafatlı hayatı ile magazin gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı, sevgilisi Meedo ile ayrıldıktan sonra kısa bir müddet paylaşımlarına orta verdi. Çift karşılıklı olarak birbirlerini suçlarken, bir anda tekrardan barıştı. Barışmalarını verdiği pozlarla yayınlayan Subaşı, sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile tekne tatilinde yakalandı. Subaşı o anları “Şanslıyım” notuyla paylaştı.

İKİLİ EGE’DE TATİLE ÇIKTILAR

Şeyma Subaş- Mohammed Alsaloussi çifti kısa bir ayrılıktan sonra münasebetlerini kurtarma kararı aldı. Bağlarını onarmaya çalışan ikili, Ege’de şu an tekne tatili yapıyor.20 bin dolarlık tekne ile tatil yapan ikili paylaşım yapmayı da ihmal etmedi.

SUBAŞI’NA BARIŞMA ARMAĞANI: 20 BİN DOLARLIK TEKNE TATİLİ

Barışma sonrası sevgilisine tatil ikramı veren Mısırlı milyarderin, 15 günlük tekne için ödediği fiyat ise dudak uçuklattı. Çiftin 15 günlük tekne tatilleri 20 bin dolara mal oldu.

Aşklarını doya doya tekne tatilinde yaşayan ikili romantik paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Milyarder sevgilisi ile 20 bin dolarlık teknede pozlar veren Şeyma Subaşı, yaptığı paylaşımının altına ise “Çok şanslıyım” notunu düştü.

Çok sayıda yorum alan gönderi toplumsal medyada gündem oldu. İşte Şeyma Subaşı’nı o paylaşımı

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.