Serdar Ortaç’tan Chloe Loughnan yanıtı: Başka bir alemdeyiz

Serdar Ortaç’ın bir süredir hastanede enfeksiyon tedavisi gören iki çocuk babası kardeşi Serkan Ortaç (40), 12 Mart’ta hayata veda etti.

Ünlü şarkıcı, iki çocuk babası kardeşi Serkan Ortaç’ın Suadiye Camii’nde düzenlenen cenaze töreni sırasında ayakta durmakta güçlük çekti.

ANNESİNİN PAYLAŞIMINA ESKİ EŞTEN YANIT

Yaşadığı tarifsiz acıyla sarsılan Serdar Ortaç’ın annesi önceki gün bir paylaşımda bulundu. ‘Meleğim rahat uyu’ paylaşımı yapan Nesrin Ortaç’ın bu paylaşıma Serdar Ortaç’ın eski eşi de sessiz kalmadı. Chloe Loughnan, Nesrin Ortaç’ın bu paylaşımının altına, siyah kalp ve dua emojisi koydu.

“BANA ROL YAZMIŞ”

Şafak Sezer ve Serdar Ortaç ikilisi, geçtiğimiz gece Etiler’de görüntülendi. Ortaç, “Beraber iftar yaptık. Bir rol bana yazmış. Çok güzel bir rol, yaparsa harika bir şey olacak. Sürpriz olsun şimdilik” dedi.

“KARDEŞLERİ OLARAK ELİMİZDEN GELENİ YAPTIK”

Muhabirlerin “Serdar Bey, kardeşiniz ile ilgili çıkan haberler var. Hatta eski eşiniz Chloe Hanım da annenizin gönderisine yorum yaptı. Neler söylemek isterisiniz bununla ilgili?” sorusuna Ortaç “Biz kardeşleri olarak elimizden geleni yaptık” dedi.

“ORAYA HİÇ DÖNME ABİ”

Chloe sorusuna ise “Bilmiyorum valla. Oraya hiç dönme abi. Başka bir alemdeyiz” dedi.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir