Netflix Zeytin Ağacı dizisi nerede çekiliyor? Zeytin Ağacı dizisi çekim yerleri

Dizi tutkunları tarafından merakla beklenen bir Netflix dizisi olan Zeytin Ağacı dizisi dün prestiji ile (28 Temmuz) gösterime girdi. Direktör koltuğuna Burcu Alptekin’ in oturduğu Netflix Türk dizisi 8 kısımdan oluşuyor. Tuba Büyüküstün ve Murat Boz’ un başrolde yer aldığı Zeytin Ağacı dizisinde Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Fırat Tanış, İstek Kocaoğlu, Füsun Demirel, Serkan Altunorak, Umut Kurt yer alıyor.

Dizi tutkunlarının uzun vakittir merakla beklediği Zeytin Ağacı dizisi’ nin yayınlanması ile birlikte artık de dizinin 2. döneminin olup olmayacağı merak edilen bahisler ortasında. Zeytin Ağacı dizisi Çanakkale’ ye bağlı Behremköy mahallesinde ve Assos Athena Tapınağı’nda çekimlerine start verildi.

ZEYTİN AĞACI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Zeytin ağacı dizisi üniversite yıllarında tanışıp sıkı sıkıya birbirine kenetlenen 3 kız arkadaş olan Ada, Sevgi ve Leyla’nın kıssasını anlatıyor. Ada başarılı bir cerrah, Leyla meslek yapmayan idealist bir avukat, Sevgi ise kendisine hekimler tarafından kanser teşhisi konulmuş bir kız. Bu hastalık genç kızlar için çetin bir imtihan oluyor.  

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.