MasterChef’te gergin anlar: Oyunu kaybeden yarışmacının savunması Mehmet Şef’i çıldırttı! Bakın ne söylemiş?

MasterChef Türkiye’nin yeni kısmı dün izleyicilerle buluştu. Dokunulmazlık heyecanı yaşanan yeni kısımda Mehmet Şef, yarışmacılarının kelamlarıyla çılgına döndü. Kırmızı grup yarışmacılarına kelam veren Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna duydukları karşısında şok oldu. Mehmet Şef hudut küpüne döndü! Bakın Mehmet Şef neye sonlanmış?

“REÇETE VERİLİRKEN BİR ZAHMET OLMUŞ OLABİLİR”

Dokunulmazlık öncesi kırmızı kadro yarışmacılarıyla sohbet eden Danilo Zanna, Fatma Ziya’ya “Sen yalnızca katmer mi yaptın?” sorusunu yöneltti. Danilo Zanna’nın sorusu üzerine yaptıklarını anlatan Fatma Parıltı şunlar söyledi:

“Hayır şefim yalnızca katmer yapmadım. Birinci evvel Kıvanç’a yardım etmek istedim. Böreğin içerisini ben yaptım. Sonra ona verdim. Süt reçelini çok bilmiyordum. Baktım bilenler var, onlara vermek istedim. Katmer ortada kalmıştı. Ben de ‘Alayım, yapayım’ dedi. Daha evvel yapmadım ancak hamurunun nasıl açıldığını biliyordum. Barış’ı suçlayamam. Ben kendim istedim aldım. O ortada da geldi Yağız da yardım etti. Fırın dolu olduğu için Kıvanç pişirdi sağ olsun. Grupça çalıştık. Açıkçası ben grupta bir meşakkat görmüyorum lakin tahminen reçete verilirken bir sorun olmuş olabilir”

MEHMET ŞEF HUDUT KÜPÜNE DÖNDÜ

Fatma Ziya’nın kelamlarıyla hudut küpüne dönen Mehmet Yalçınkaya yarışmacının kelamlarını yarıda keserek, “Delireceğim, vallahi delireceğim! Artık anlatamıyoruz sıkıntımızı. Kendi kendime konuşmaya başladım yani. Ne sorunu yok? Çiğ yemekler var, çıkmayan yemekler var. Yarışmacılar keyifli ve başarılı olduklarını söylüyor.” dedi.

YARIŞMACILARI SERT BİR BİÇİMDE UYARDI

Mehmet Şef’in yansısının akabinde kelam isteyen Fatma Işık, “Şefim yalnızca imece yordamı çalıştığımızdan bahsediyorum. Herkes birbirine yardım etti. ‘O mevzuda iyiydik’ demek istiyorum. Yoksa dediğiniz üzere; yetmeyen 6, 7-8 tabak var sanırım. O yüzden ben de üzgünüm açıkçası ancak yapabileceğimiz bir şey yok.” dedi. Mehmet Şef bunun üzerine “Arkadaşlar kendi içinizdeki yanılgıları konuşmadığınız sürece bu devam edecek” diyerek yarışmacıları uyardı.

MASTERCHEF’TE ELEME ADAYLARI AŞİKÂR OLDU

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın heyet üyeliğini yaptığı MasterChef’te birinci dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı grup oldu. Yapılan oylamada ise haftanın birinci adayları Vural ve Atike seçildi. İkinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden kırmızı ekipte ferdî dokunulmazlığı kazanan Yağız, Fatma Ziya’yı eleme adayı yaptı. Grup ortasında yapılan oylama sonucu başka aday da Barış oldu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.