Kaan Yıldırım Pınar Deniz’le 1 Milyon 800 Bin Liralık Tekne Seyahatine Çıkacakları İddiasını Yalanladı

Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz magazin gündeminin en sevilen ve en merak edilen çiftlerinden biri. Geçtiğimiz günlerde, ikilinin bu yaz 1 milyon 800 bin liraya tekne kiralayarak seyahate çıkacağı iddiaları ortaya atılmıştı. Kaan Yıldırım bugün, magazin muhabirlerinin dudak uçaklatan tekne kirası sorusuna cevap verdi. Detaylar ?

Yargı’nın Ceylin’i ve bu sezonun belki de en sevilen kadın oyuncusu Pınar Deniz ve kendisi kadar ünlü oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım’ı tanımayanınız yoktur.

Dizi sezonu bitti, e haliyle ünlülerin tatil rotaları araştırılıyor şimdi. Geçtiğimiz günlerde, Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz’in 1 milyon 800 bin liraya bir tekne kiralayarak Yunanistan turu yapacağı iddiası atılmıştı ortaya.

Kaan Yıldırım’dan bu dudak uçaklatan seyahat hakkında açıklama geldi. Bugün magazin muhabirlerinin radarına yakalanan Yıldırım, 1 milyon 800 bin liraya tekne kiralayıp Yunanistan tatiline çıkacakları iddiası hatırlayınca Kaan Yıldırım şöyle cevap verdi:

Bugün menajerim attı bana, inanamadım. Bir de böyle haberler yazılıyor şey olsun diye de, zor bir dönemden geçiyoruz ya ülke olarak… Yani o kadar büyük paralar, o kadar büyük şeyler. İnsan okurken hoş hissetmiyor, onu söylemek isterim. Yani ben asla bir tatile öyle bir para vermem mesela.

İşte Kaan Yıldırım’ın açıklaması!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir