Ebediyen Yoksul Kalacak Burçlar! Siz de Hayatı Boyunca Meteliğe Kurşun Atacaklar Listesinde Misiniz?

Daima Yoksul Kalacak Burçlar! Siz de Hayatı Boyunca Meteliğe Kurşun Atacaklar Listesinde Misiniz?
Kalbini ve ruhunu işine koyarsa herkes güçlü ve başarılı olabilir. Elbette, birtakım insanların zenginlik bulma konusunda başkalarından daha âlâ talihleri vardır . Bazen varlıklı bir eşle, bazen de varlıklı bir ailede doğmuş olmakla varlıklı olabilirsiniz. Hatta bir piyango kazanarak multimilyoner bile olabilirsiniz. Lakin burada aktarmaya çalıştığımız şey bu değil. Bahsettiğimiz zenginlik kendi liyakatiniz sayesinde sıkı çalışma ve yeterli karar verme yoluyla kazandığınız zenginliklerdir.

1. KOVALARIN SORUNU GÜVENSİZLİK

Kova burcu , varlıklı olup olmayacağın sahiden aldığın istikamete bağlı. Yenilikçi, akıllı ve maharetlisiniz. Faydalı ve büyüleyici bir şey icat ederek güçlü olma yeteneğine sahipsiniz. Hatta doğal olarak para konusunda da uygunsun. Lakin, her şeyden çok önünüze çıkan şey, çok aralıklı olmanız ve diğerlerine güvenmekte zorlanmanızdır.

Dünyanın en uygun eserini yaratmış olabilirsiniz, fakat bunu ortaya çıkarmak için profesyonel bir pazarlamacıya güvenmeniz gerekecek. İşte bu noktada başınız belaya girebilir. Fikrinizi ve ilgi odağınızı elinizden alırken size yardım eden birini görüyorsunuz. Ve böylelikle fikirlerinizi diğerleriyle paylaşmaktan hoşlanmıyorsunuz. Yazık zira Kova, birçok olağanüstü fikriniz var ancak bunları kendinize saklamaya meyillisiniz ki bu da ironik bir formda masada çok para bırakıyor.

2. YARDIMLARI KABUL ETMEZSENİZ VARLIKLI OLMA TALİHİNİZ YOK

Yay burçlarının en saf astrolojik formlarında varlıklı olmaları pek mümkün değildir. Bunun nedeni Kova’ya misal. Son derece yaratıcısınız, yaratımlarınız konusunda tutkulusunuz ve size para kazandırabilecek kusursuz fikirleriniz var. Hatta sanatınızı satarak gelir elde edebilirsiniz . Lakin, mecazi olarak konuşursak, tüm şapkaları kendi başınıza takmayı tercih eden tiptesiniz. Diğer birinin size yardım etmesini istemiyorsunuz ve iş ve para kelam konusu olduğunda diğerlerine da bağlı kalmak istemiyorsunuz. Yalnız bir kurt olarak hala başarıyı yakalayabilirsiniz, lakin bu, büyük servet bulma talihinizi azaltır. Beşerler, “Hızlı gitmek istiyorsan yalnız git. Uzaklara gitmek istiyorsanız, birlikte gidin”. Ve bu argümanlı bir Yay burcunun kişi akılda tutmalıdır.

3. ŞÜPHECİLİKLERİ VE RİSK ALMAK İSTEMEMELERİ YENGEÇLERİ YOKSUL YAPIYOR

Özetlemek gerekirse, Yengeç varlıklı olmamanızın nedeni, konfor alanınızdan çıkmaktan nefret ediyor olmanızdır. Klinik olarak riskten kaçınıyorsunuz ve doğal bir kuşkucusunuz. Size sunulan her türlü iş fırsatından kuşku duyuyorsunuz. Bazen şüphecilik düzgün bir şey olabilir zira dolandırıcılık üzere tuzaklardan kaçınmanıza yardımcı olur. Lakin, legal fırsatlar kelam konusu olduğunda bile, yeni bir şey denemek için rahatlık alanınızdan çok uzakta olduğunuz için onları kabul etmeyeceksiniz.

Hesaplanmış riskler almayı öğrenin. Yeni şeyler denemeye ve konfor alanınızdan çıkmaya istekli olmalısınız. Konfor bölgenizde kalmak, rastgele bir çeşit büyümenin gerçekleşmesine mutlaka müsaade vermez. Muharrir ve işadamı Thomas Harv Eker , “Basit bir aritmetik: Geliriniz fakat bunu yaptığınız ölçüde artabilir” dedi. Yengeç durumunda, katı konfor bölgesi, burcun bir kişi olarak büyümesini sonlar ve bu onların gelirlerine yansır.

4. BALIKLARIN BAŞI KAYGILARI İLE DERTTE

Balık , varlıklı olma isteğiniz var. Fakat, sizi bir şeyleri yapmaktan alıkoyan endişe da var. Gerçek olamayacak kadar âlâ görünen bir fırsata atlayabilirsiniz zira nasıl yapamazsınız? Kulağa kolay ve süratli bir formda güçlü olacakmışsınız üzere geliyor, lakin bunlar ekseriyetle sonunda sizi incitecek olan dolandırıcılıklardır. Öteki vakitlerde, konfor alanınızdan çıkmanızı gerektirdiği için yasal fırsatlardan kaçınırsınız.

Başka bir deyişle Balık, varlıklı ve başarılı olmak istiyorsun ancak yanlış yolları seçme eğilimin var. Size sunulan para kazanma fırsatı üzere bir şey kulağa gerçek olamayacak kadar uygun geliyorsa, bunun bir aldatmaca olduğunu unutmayın . Ve size biraz çalışma ve gayret göstermenizi gerektiren yasal bir şey sunulursa, rahatlık alanınızdan çıkmanın bir yolunu bulmanız ve dehşetin sizi engellemesine müsaade vermemeniz gerekir.

5. TERAZİLERİN VARLIKLI OLMALARININ ÖNÜNDEKİ EN BÜYÜK MANİ KENDİLERİ

Terazi , parayı sevmek için doğal bir eğiliminiz var (ve parayı yönetmekte de iyisiniz). Lakin seninle dünyadaki tüm zenginlikler ortasında duran bir şey var – kendin. Karar vermekten korkuyorsun. Ayrıyeten başarılı olabileceğiniz inancından da mahrumsunuz. Derinlerde bir yerde sahiden ne istediğinizden emin değilsiniz. Bu sebeplerden ötürü sizi para kazanmaya motive eden bir istikamet bulamazsınız. Ayrıyeten ne yapacağınızı bilmediğiniz için kendinize çok sert davranabilirsiniz. Kendi başınıza para kazanma sorumluluğunu üstlenebileceğinizi düşünmüyorsunuz. Kendi niyetleriniz muvaffakiyetinizin önüne geçer.

6. İKİZLERİN EN BÜYÜK SORUNU ODAKLANMAK

İkizler , dağınıksınız ve taahhütlerde bulunmaktan korkuyorsunuz. Başarılı olmak için odaklanmış, kararlı olmalısınız. Yarım saatinizi bir şey üzerinde çalışarak geçirip, canınız sıkıldığı için çabucak diğer bir şeye geçiş yapamazsınız. Odaklanma eksikliği, tutarlılık ve taahhüt etme yeteneği, İkizlerin bu listeye zenginlik bulma mümkünlüğü en düşük olan işaretlerden biri olarak girmesinin nedenidir.


En Cömert Burçlar! Sizin için Parasını Gücünü Sevgisini Sınırsızca Harcayabilir…


Bu Test Tam 12’den Vuruyor! Tarağını Seç Hayatındaki En Değerli Gerçeği Öğren…


Anahtar Kişilik Testi: Bir Anahtar Seç! Kişiliğinin Anahtarını Öğren…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.