Didem Kınalı’dan, ‘Dansöz müyüz?’ diyen rapçi Murda’ya reaksiyon: ‘Mesleğimin dışlanmasından sıkıldım’

Dansöz Didem Kınalı, sahnesinde kendisine para atan dinleyicisine, “Fakir mi görünüyoruz sana, dansöz müyüz?” diyen rapçi Murda’ya reaksiyon gösterdi. Kınalı, “Bu ülkede işimizi yapmamız çok güç, bir de mesleğimizi aşağılamayın. Bizi germeyin” dedi.

Instagram hesabından bir görüntü paylaşan Kınalı, şu sözleri kullandı:

“Murda’nın başının üstünden para atmışlar galiba. Orası bir beach ve orada bu türlü bir şey yapılması hiç güzel bir şey değil. Düğünlerde derneklerde İbrahim Tatlıses ve Sibel Can’a da para atılıyor. Bunun bir beachte yapılması hiç güzel olmamış. Ben orada ‘dansöz değilim’ demesine takıldım. Aşağılayıcı bir söz kullanacaksan farklı bir söz kullanabilirsin.

Sanırım onun da boşluğuna geldi. Dansöz sözünün bu kadar aşağılayıcı kullanılmasından çok sıkıldık. O an küfredebilirsin, hakaret edebilirsin. Kendi mesleğimin etiket yapılmasından ve dışlanmasından çok sıkıldım. Aslında bu ülkede bu mesleği yapmakta çok zorlanıyorum. Bizi germeyin. Televizyonlara bile çıkamıyoruz, artık sabrımızın dışına çıktık.”

NE OLMUŞTU?

Geçen günlerde bir beach clubta sahneye çıkan rapçi Murda, sahneye para fırlatmasına sonlanarak, “Fakir mi görünüyoruz sana, dansöz müyüz? O paranın 200 katını hızına fırlatırım rahat ol!” demişti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.