14 Temmuz’da eczaneler açık mı? 15 Temmuz’da eczaneler kapalı mı olacak?

Kurban Bayramı‘nın resmi tatil olması nedeniyle pek çok kurum bayram tatili mühletince hizmet vermiyor. Eczaneler de resmi tatil boyunca kapalı oluyor. Pekala, eczaneler ne vakit açılacak? 13 ve 14 Temmuz’da eczaneler açık olacak mı? 15 Temmuz Cuma günü eczaneler açık mı?

4 gün süren Kurban Bayramı’nın dün son günüydü. Kurban Bayramı nedeniyle eczaneler de hizmet vermiyor. Kurban Bayramı tatili, 15 Temmuz resmi tatili ile birleştirilmesinin akabinde 9 güne çıktı. Kurban Bayramı tatili 9 – 17 Temmuz ortası gerçekleşecek. Pekala eczaneler ne vakit açılacak?

ECZANELER NE VAKİT AÇILACAK?

9 Temmuz’da başlayan Kurban Bayramı 12 Temmuz’da sona erecek. Lakin 15 Temmuz’un resmi tatil olması nedeniyle Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarıldı. Bayram boyunca yalnızca nöbetçilerin hizmet verdiği eczanelerin ne vakit açılacağı merak ediliyor. Eczaneler 13 Temmuz Çarşamba günü hizmet vermeye başlayacak.

ECZANELER 15 TEMMUZ’DA AÇIK MI?

Kurban Bayramı sonrası 13 Temmuz Çarşamba günü açılacak olan eczaneler 14 Temmuz Perşembe de hizmet vermeye devam edecek. Lakin 15 Temmuz Cuma günü resmi tatil olması nedeniyle eczaneler açık olmayacak. 15 Temmuz Cuma günü yalnızca nöbetçi eczaneler hizmet verecek.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.